Anlattım Kitap Oldu; Atakum

Atakum GençBank’tan Gençlik Turnuvası
12 Nisan 2014
Bugün Günlerden OYUN!
19 Nisan 2014

Anlattım Kitap Oldu; Atakum

Anlattım Kitap Oldu

Anlattım Kitap Oldu, bir öykü yarışması… Gençler tarafından organize edilen Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek olan projenin amacı öncelikli olarak kendi sesini henüz duyuramamış, yayınevlerinin keşfedemediği genç yetenekleri ortaya çıkarmak ve bu gençlerin önlerinin açılmasına vesile olmak.

Gençlerin çağrısını aşağıda size iletiyoruz:
Yazdığınız ya da daha hazırda tuttuğunuz öykülerinizi [email protected] adresine yollamanız gerekmektedir. 29 Haziran 2014, yani projenin bitiş tarihinden sonra seçtiğimiz yayınevi, mail adresine gelen öyküleri toplayacak ve arasından en iyi on öyküyü belirleyecektir. Sonrasında seçtiğimiz yayınevinin belirlediği bu 10 öykü arasından ilk üçü belirlemek üzere, hem jüri olarak seçtiğimiz hem de kitapta öykülerinin yer alacağı yazarlara gönderilecektir.

Jüri üyelerimiz olarak, özenle seçerek belirlediğimiz ve bu zamana kadar sergiledikleri çalışmalarla Türkiye’nin en genç yazarları listesinde olan, ileride de en iyi yazarlar arasında yerlerini alacaklarına şimdiden inandığımız, Alpcan Candan, Burak Yavuzyiğit ve Gizem Kayahan’dır

Kitap İkinci Adam Yayınları tarafından yayınlanacaktır.

KURALLAR:
1) 29 Haziran 2014 tarihinde, saat 23:23’te sonra gönderdiğiniz dosya kabul edilmeyecektir.
2) Öykülerinizi, doğum tarihiniz ve size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ve mail adresiniz ile göndermeniz gerekmektedir.
3) Sadece bir öykü gönderme hakkına sahipsiniz.
4) Kitapta öyküleri yer alacak kişiler, 15-30 yaş arasında olmalıdır.
5) Dosyalarını gönderecek yazar adaylarının, yayınlanmış kitabı bulunmaması gerekir.