Arhavi’de Başkan, Dernekler, Liseler

25 Mayıs: Uluslararası GençBank Günü !!!
25 Nisan 2013
Bu 1 Rekor: Selçuk Go Turnuvası
28 Nisan 2013

Arhavi’de Başkan, Dernekler, Liseler

ARHAVİ GENÇBANK TANITIMDA

Arhavi ekibi, yerel ihtiyaç anketlerini tamamladı; sonuçlarını tartıştı, bir rapor haline getiriyorlar. Diğer yandan Gençbank’ı ve hibe duyurusunu anlatmak, tanıtmak için büyük bir çaba gösteriyorlar.

Anketlerini tamamlamaya çalışan ekip, yaptıkları anketlerden kısa bir değerlendirme yapıp; 26.04.2013 Cuma günü Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu ziyaret ettiler. Yaklaşık bir saat boyunca Başkan’la, Arhavi’yi, gençleri, ihtiyaçları ve projeleri konuştular.  Başkan gençleri dikkatle dinledi ve ihtiyaçlarına nasıl cevap verebileceğini anlattı. Gençlerle Başkan arasında kurulan bu diyalog ve birlikte yönetim görülmeye – durulmaya ve kopyalanmaya değer.

Emircan görüşmenin ardından şöyle diyor:

“Anket raporlarımızı Başkan’a ulaştırdık,ileride yapacağımız çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunduk. Her zaman biz gençlerin yanında olduğunu tekrardan anladık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz 🙂 HARİKA İŞLER BİZLERİ BEKLİYOR :)” 

Bunun yanı sıra ekip, Arhavi’deki diğer sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret ediyor. GOLA Derneği’nin ofisinde bir toplantı.

Yerel Anket Çalışmalarından

Ve Liselerde Tanıtım Toplantıları