Atakum’da Devam Projeleri(e)

Yenice’de Ekip Çalışması Eğitimi
31 Mart 2013
Seferihisar GençBank Çok Haraketli
15 Nisan 2013

Atakum’da Devam Projeleri(e)

RADYO İD – FARK YARATMAYA DEVAM EDİYOR!

Türkiye’nin ilk ve tek gençlik radyosu olarak yayın hayatına devam eden Radyo İD, Nisan Ayın’da Mabel Matiz’i konuk olarak ağırladı. Mabel Matiz Samsun Marin Otel konseri öncesinde Toplum Gönüllüleri Vakfı’na ait İğne Deliği Gençlik Merkezi’ni ziyaret ederek gençlerle sohbet etti, gençlerin sorularını yanıtladı.

RADYO İD’in neredeyse her ay ünlü bir konuğu oluyor. Projenin yürütücü Teoman, radyoda farklı tarzda müzik yayınlarına da yer veriyor. Mesela 1 Mayıs’dan itibaren en hareketli parçalar gündüz kuşağında Radyo İD’de!

Söylemeden olmaz. Artık Radyo İD, Festival Alanlarında da yayın yapmaya başlayacak. 10-13 Mayıs Adıyaman GapGEnç Festivali ardından, Samsun GençHafta Etkinlik alanında canlı yayın yapmaya hazırlanıyor RADYO İD.

Radyo İD’i takip etmek için https://www.facebook.com/Radyoid?fref=ts

“HEYCanlı KUMBARANIN İÇİ”nden

Atakum Ekibi not düşmüş: “Gönüllü arkadaşlarla beraber HEYcanlı Kumbara’yı boşalttık. Bir pazar günü. ”

GençBank Ekibi’nin Samsun’a yaptığı çağrıya kulak vermişler. Öyle ki, Kumbara’nın içi açılıştan 2.5 ay sonra dolmuş bile. Şimdi İğne Deliği gençlik Merkezi’nde toplanan kitap, oyuncak ve kırtasiye malzemelerini asıl sahiplerine, yani ihtiyacı olanlara ulaştırmak. Bunun için de Atakum Belediye’sinden yardım alınacak.