GençBank Ekipleri “Yerel Projeler” Süreci

GençBank Ekipleri Eğitimi Gerçekleşti
1 Şubat 2012
GençBank Ekipleri Yerel Proje Başvuruları Başladı
22 Mart 2012

GençBank Ekipleri “Yerel Projeler” Süreci

Eğitimin ardından GençBank Ekipleri yerellerinde çalışmalarını hızlandırdı. Öncelikle kendi takvimlerini hazırladılar, ilk dönem planları: yerelden akranlarının getirecekleri projeleri değerlendirmek, hangi projelerin gerçekleşeceğine karar vermek ve de onları desteklemeye başlamayı kapsıyor.

Bu süreç içerisinde GençBank Ekileri birlikte çalışma mekanlarını oluşturdu / düzenledi. Selçuk Ekibi’nin Belediye Binası’nda bir ofisi, Arhavi Ekibi’nin çarşı merkezinde bir ofisi var. Atakum Ekibi, İğne Deliği Gençlik Merkezi’nde; Kavacık Ekibi, PembeEv Gençlik Merkezi’nde; Eyüp Ekibi, Kısa Dalga Gençlik Merkezi’nde ve Batman Ekibi, Gençlik ve Kültür Evi’nde çalışmalarını sürdürüyor.

Projeler için çağrı açmadan önce tüm ekipler yaşadıkları mahalle / ilçe / kenti göz önünde tutarak, orada yaşayan gençlerle öncelikli konuları belirlemek için araştırma yaptılar. Yazılı ve yazısız yapılan bu değerlendirmelerden sonra çağrılarını hazırlamaya başladılar.

Kimler, Nasıl Başvurabilecek ?

Başvurular her ekip tarfından kendi belirledikleri tarih aralıklarında belirtecekleri adreslere form ile veya online olarak geçekleşecek. Çağrılarla ilgili duyuruları aşağıdaki facebook sayfalarından takip edebileceksiniz.

Atakum GençBank Facebook Sayfası

Kısa Dalga ( Eyüp) GençBank Facebook Sayfası

Selçuk GençBank Facebook Sayfası

Kavacık GençBank Facebook Sayfası

Batman GençBank Facebook Sayfası

Arhavi GençBank Facebook Sayfası