• Yerel Kurumlar İçin Rehber kitap yayınlandı, menüden Uygulama Rehberi'ni tıklatın

  • GençBank'ın animasyonları ve video belgeseli yayınlandı.. videolar bölümünde

  • 11 GençBank Ekibi 2014 yılında 73 gençlik fikrine hibe vererek hayata geçmesini sağladı.

  • Atakum, Adıyaman, Batman, Eyüp, Aziziye, Seferihisar, Kilis, İzmit, Emirdağ ve Antakya GençBank Ekipleri 2015 faaliyetlerini sürdürüyorlar

  • Yerel projeler için çağrılar açıldı, başvular devam ediyor.

Rehber Kitaplar

Mahallede Gençlik Çalışması: Yerel Kurummlar için Rehber Kitap 

GençBank'ın Yerel Kurumlar için Rehber kitabı, TOG’un yaklaşık 3 yıllık deneyiminden derlenerek, GençBank projesinin farklı yerellerde farklı kurumlar tarafından bağımsız uygulanabilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla hazırlandı. Kitapta yerel gençlik çalışmasına dair katı kurallar ve proje hedeflerini gözeten genel bilgiler yerine, ihtiyaç temelli ve gençlerin katılımını ön planda tutan bir bakış açısıyla, projeyi uygulamak isteyen evsahibi kuruluşlara yönelik kendi çalışma prensiplerini belirlemelerinde yardımcı olacak öneriler bir araya getirilmeye çalışıldı. Kitap imajına tıklayarak internet ortamındaki versiyonuna ulaşabilirsiniz. 

  

 

 

Gönüllüler İçin Kaynak Geliştirme Rehberi

 

Kitapçıkta başarılı bir kaynak geliştirme çalışması için uygulanmış genel geçer yöntemlere ve kurallara adım adım yer verdik. Bu adımlar size yol gösterecek. Ama tamamen bu adımlara göre hareket etmenizi gerekmiyor. Biz kaynak geliştirmede yaratıcılığın gücüne inanıyoruz. Kitap imajına tıklayarak internet ortamındaki versiyonuna ulaşabilirsiniz.

 

 

Etiketler

Rehber Kitap Mahallede Gençlik Çalışması Klavuz Kitapçık Kaynak Geliştirme Yerel Kaynak Gönüllü Rehberi

Twitter'da GençBank