• Yerel Kurumlar İçin Rehber kitap yayınlandı, menüden Uygulama Rehberi'ni tıklatın

  • GençBank'ın animasyonları ve video belgeseli yayınlandı.. videolar bölümünde

  • 11 GençBank Ekibi 2014 yılında 73 gençlik fikrine hibe vererek hayata geçmesini sağladı.

  • Atakum, Adıyaman, Batman, Eyüp, Aziziye, Seferihisar, Kilis, İzmit, Emirdağ ve Antakya GençBank Ekipleri 2015 faaliyetlerini sürdürüyorlar

  • Yerel projeler için çağrılar açıldı, başvular devam ediyor.

2015 Yılı Başlangıç Eğitimleri

GençBank Programı Bölgesel Başlangıç Eğitimleri

 

GençBank’ın 2015 yılı faaliyetleri 27 Şubat–1 Mart ve 6-8 Mart tarihileri arasında Samsun ve Adıyaman’da gerçekleşen iki bölgesel başlangıç eğtimi ile başladı. 11 GençBank ekibinden 65 gencin katıldığı eğitimlerin ardından yerel faaliyetler başlayacak ve GençBank ekipleri  bölgelerindeki akranlarının proje fikirlerini yıl boyunca destekleyecekler. 2015 yılı GençBank ekipleri Samsun Atakum ve Tekkeköy, İzmit, İzmir/Seferhisar, İstanbul, Afyon/Emirdağ, Adıyaman, Batman, Erzurum/Aziziye, Hatay ve Kilis’teki yerel ortakların ev sahipliğinde faaliyet gösteriyorlar.  

  

 

Samsun'daki Başlangıç Eğitimi 2 paralel salonda gerçekleşti. Salonlardan birinde, GençBank  2015 yerellerinden (Atakum, Tekkeköy, Emirdağ, İstanbul/Tayf, Seferihisar, İzmit) 33 katılımcı; hibe programının adımlarını deneyimlediler.

  

Diğer saonda ise, Genç Fikirler Kız Yurtları Pilot Hibe Programı projesi için Malazgirt, Urfa ve Artvin yurtlarından 18 katılımcı ve 3 sorumlu öğretmen ile 9 kolaylaştırıcının yer aldığı Başlangıç Eğitimi gerçekleştirildi.

 

Etiketler

Başlangıç Eğitimi 2015 Samsun Adıyaman Genç Fikirler Eğitim atölye

Twitter'da GençBank